O naší společnosti

Profil Společnosti

Cupid Labs Ltd je výzkum řízený výrobce, specializující se na vývoj, výrobu a prodej bylinných erotické produkty, jako jsou sexuální stimulátory, povzbuzující prášky a gely, plachtit krémy a erotické oleje. Naše společnost je zaměřena na výrobu a distribuci sexuální zdraví produkty pro muže a ženy.

Soukromá značka

Cupid Laboratoře je výrobce, poskytování OEM a soukromá značka služby pro fyzické zdraví, sexuální výrobky.

Cupid Labs Europe je moderní zařízení jsou v souladu s Evropskými standardy GMP. Náš jedinečný tým QC, farmaceutické a výživové odborníky a více než 10 let odborné praxe v oblasti přírodních a rostlinných produktů, výroby a dodávek, výsledky v naší kontinuální rychlý růst. Naší vizí je stát se jedním z předních dodavatelů sexuální zdraví doplněk produktů v Evropě a po celém světě. Dáváme nejvyšší prioritu poskytování vysoce kvalitního, zákaznicky orientované produkty a služby.

Výzkum a Vývoj

Cupid Labs má silný R&D tým vědců a univerzitních profesorů, která se věnuje vývoji inovativních produktů k uspokojení poptávky na trhu.

Velkoobchod

Cupid Labs Velkoobchodní tým nabízí svým výroba - kompletní sortiment sexuální produktů distributorům po celém světě. Široký sortiment výrobků jsou distribuovány a uváděny na trh pod značkou Cupid Labs a různých ochranných známek:Mr. XXL, Mr. Erection, MR. Long Love Gel, Sex Drops a atd.