Şirket Profili

Şirket Profili

Böyle bitkisel cinsel uyarıcılar, hap ve jeller, uyarıcı kremler ve erotik yağlar olarak erotik ürünleri Cupid Labs tarafından üretilir. Firmamız erkek ve kadınlar için cinsel sağlık ürünlerinin üretimi ve dağıtımı üzerine odaklanmıştır.

Özel marka


Cupid Labs doğal sağlık ürünleri için OEM ve özel hizmet veren bir firmadır. Avrupa GMP standartlarına uygun olarak Avrupa gelişmiş tesisler Cupid Labs. Kalite kontrol, ilaç ve gıda uzmanları ve üretim tecrübesi ve doğal ve bitkisel ürünlerin temin fazla 10 yıllık eşsiz ekibimiz sürekli yoğun gelişmesine yol açar. Vizyonumuz cinsel sağlık ürünleri, Avrupa'da ve dünya çapında önde gelen sağlayıcılarından biri olmaktır. Bizim önceliğimiz odaklı yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler müşteri teslim etmektir.

Araştırma ve geliştirme

Cupid Labs üniversitelerden uzmanlar ve profesörler ve geliştirme ekibi güçlü bir araştırmada pazar ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikçi ürünler geliştirmeye adanmıştır.

Toptan

Cupid Labs ekibi toptan üretimi sunuyor- dünya çapında distribütörlere sex ürünler. Geniş ürün yelpazesi adı altında önerilen Cupid laboratuarları ve diğer markanın ürünleri:

Mr. XXL, Mr. Erection, Orgasmic, MR. Long Love Gel, Sex Drops.